Kynologické organizace
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   ČeskoMoravská kynologická unie
Oficiální stránky Českomoravské kynologické unie. Najdete zde historii české kynologie, informace o českých národních plemenech, podmínky pro získání českých šampionátů, termíny všech výstav konaných na území ČR a mnoho dalších užitečných informací.
987
2   Link   Český kynologický svaz
Český kynologický svaz je vůči státu garantem státní reprezentace ve sportovní kynologii. Základním posláním svazu je prostřednictvím svých orgánů, organizačních jednotek a jejich členů zabezpečovat a provádět kynologickou činnost. Ta zahrnuje zejména sportovní výcvik a chov psů.
929
3   Link   Klub chovatelů dostihových chrtů
Klub, jenž se věnuje pořádání dostihových závodů a cílevědomému chovu dostihových chrtů X. sk. FCI a vyjmenovaných plemen V. sk. FCI.
1033
4   Link   Moravskoslezský kynologický svaz
Moravskoslezský kynologický svaz (MSKS) je dobrovolné, nepolitické sdružení v oblasti kynologie. Členy MSKS jsou zájemci o výcvik psů, jejich chov a výstavy.
1032
5   Link   FCI
Mezinárodní kynologická federace (francouzsky Fédération Cynologique Internationale, odtud zkratka FCI) je mezinárodní organizace, která se zabývá plemeny psů a kynologií jako takovou. Má sídlo v Belgii, v městě Thuin.
Existuje 468 plemen psů, která jsou u FCI evidována. Nad každým jednotlivým plemenem má patronát určitý členský stát, který sepisuje standard plemene. FCI je zodpovědná za překlad a doplňování.
966
6   Link   ZKO Nymburk
1110
7   Link   CMMJ
Českomoravská myslivecká jednota - informační portál největší myslivecké organizace v ČR.
935
8   Link   CMKJ
Českomoravská kynologická jednota - je dobrovolným sdružením zájmových kynologických organizací - chovatelských klubů, které se zabývají chovem a výcvikem psů a další zájmovou kynologickou činností.
940
9   Link   SVSCR
Státní veterinární správa České republiky
926
10   Link   SKJ
Slovenská kynologická jednota
975
11   Link   OEKV
Rakouský kynologický svaz
1051
12   Link   VDH
Německý kynologický svaz
973
13   Link   ZKWP
Polský kynologický svaz
969
14   Link   Kennelclub
Maďarský kynologický svaz
967