Kynologické sporty
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Dogtrekking
Server věnovaný dogtrekkingovému sportu v českých zemích.
1160
2   Link   Dogfrisbee
Naleznete zde kalendáře akcí, tréninky, semináře, pravidla a mnoho dalšího.
1083
3   Link   Dog Dancing Club Czech Republic
Sport, kde pes pod vedením psovoda provádí cviky v rytmu hudby (alepoň přibližně) má různé názvy. Nejčastější je tanec se psem, ale teď se začíná hodně používat i mnohem přiléhavější dog dancing.
1479
4   Link   Flyball Club České republiky
Stránky zabývající se organizací, propagací a koordinací veškeré činnosti se vztahem k flyballu a dalším kynologickým sportům.
1128
5   Link   Obedience
1056
6   Link   Agility
Klub agility České republiky byl založen v roce 1992 nadšenci, zapálenými pro poměrně nový sport se psy. Klub má činnost, specifikovanou stanovami. Svým členům se snaží nabídnout nejen možnost vlivu na rozvoj českého agility, ale i výhody při účasti na závodech a normativy, sjednocující pravidla. V neposlední řadě klub systematicky připravuje rozhodčí agility, z nichž mnozí jsou známí po celém světě.
923
7   Link   Svaz záchranných brigád kynologů ČR
Svaz záchranných brigád kynologů České republiky je občanským sdružením registrovaným u ministerstva vnitra jako nejpočetnější organizace v České republice zabývající se výcvikem záchranných psů.
885
8   Link   Sportovní kynologie
Specializovaný server věnovaný sportovnímu výcviku psů. Najdete tu výsledkové listiny zkoušek a závodů, plány kynologických akcí, odkazy na kynologické weby, informační zpravodaje ČKS a další informace týkající se sportovní kynologie.
975
9   Link   Water Dog Contest
Skoky do vody do dálky (splashdogs)
Potápění do hloubky (scubadogs)
945
10   Link   Mushing
V zemích, kde sníh pokrývá krajinu většinu roku, jsou od pradávna využíváni psi k tahu nákladů a k přepravě lidí na saních. Na tyto psy byl kladen požadavek hlavně na jejich odolnost vůči chladnému počasí, malým nárokům na "údržbu" a hlavně na přátelské a bezproblémové chování k lidem a ve smečce psů. K znovuobjevení tažných psů došlo na začátku dvacátého století v období zlaté horečky na Aljašce a v této době se začínají i organizovat první závody a postupně vzniká sport psích spřežení- mushing.
1344
11   Link   Coursing
Ideálním druhem pohybu a zároveň i zábavou je pro psy coursing. Tedy běhání psů v přirozeném terénu za umělou návnadou.
982